1. DRUK SOLWENTOWY


 2. DRUK UV
  To bezdotykowa metoda znakowania, która polega na bezpośrednim drukowaniu obrazu z pamięci komputera na powierzchnię produktu – dzięki temu jakość wykonania jest niemal fotograficzna. Następnie tusz, którym wykonany był nadruk jest utwardzany pod wpływem światła UV, co uodparnia go na wodę, wilgoć czy promienie słoneczne.Podczas znakowania gadżetów metodą druku UV możemy posłużyć się plikami wektorowymi lub skorzystać z wysokiej jakości map bitowych (rozdzielczość nie mniejsza niż 300 dpi) przy zachowaniu oryginalnych rozmiarów znakowania. Drukarki cyfrowe bazują na kolorach CMYK, dlatego też kolory PANTONE, HKS, RGB i inne zostaną zamienione automatycznie na paletę CMYK, co może spowodować drobne różnice w barwach, na które nie mamy wpływu.
 3.  SITODRUK
  Technika sitodruku ma bardzo długą historię – wywodzi się z tzw. malowania szablonowego, znanego już w czasach starożytnych. W metodzie tej kluczowym urządzeniem jest sito. Część oczek w sicie jest zasklepiona, natomiast wolne oczka tworzą matrycę. Podczas drukowania gęsta, mazista farba jest rozprowadzana na całej powierzchni siatki za pomocą rakla. Przeciska się ona jednak tylko przez wolne oczka bezpośrednio na znakowany artykuł reklamowy. W ten sposób powstaje efektowny nadruk reklamowy.Sitodruk może być stosowany na wielu typach produktów z tkanin, bawełny, dzianiny a także tworzywach sztucznych czy drewnie. Dlatego za jego pomocą może być znakowana zarówno odzież, torby, parasole, czapki, jak i gadżety plastikowe, drewniane oraz skórzane.
 4. SITODRUK NA TEKSTYIACH
  Automatyczny druk wielokolorowy wykonywany na tekstyliach przy pomocy profesjonalnej karuzeli. Nadruki nanoszone są na wszelkiego rodzaju odzieży reklamowej (t-shirty,koszulki polo, bluzy) i torbach bawełnianych. Dzięki automatyzacji procesu znakowania możliwa jest realizacja dużych zleceń w krótkim czasie
 5. HAFT KOMPUTEROWY
  Haft to jeden z najstarszych sposobów zdobienia przedmiotów. Następca ręcznego haftu – haft komputerowy jest dziś powszechnie stosowany do znakowania upominków reklamowych. Nasza pracownia hafciarska dysponuje dwoma zaawansowanymi technicznie automatami do haftu.
 6. SUBLIMACJA
  Sublimacja na ceramice to metoda znakowania polegająca na przeniesieniu tuszu z wydruku bezpośrednio na powierzchnię specjalnie przygotowanego kubka. Aby wykonać nadruk, należy najpierw wydrukować grafikę na odpowiednim papierze, a następnie za pomocą prasy transferowej przenieść na produkt. Drukując tą metodą możemy wykonać znakowanie na zewnętrznej części kubka (bez ucha i miejsc wokół niego). Maksymalna wielkość nadruku to 210 x 90 mm. Projekt przygotowujemy w przestrzeni barwnej CMYK o rozdzielczości 300 dpi.Podczas znakowania za pomocą sublimacji możemy posłużyć się plikami wektorowymi lub skorzystać z wysokiej jakości map bitowych (rozdzielczość nie mniejsza niż 300 dpi) przy zachowaniu oryginalnych rozmiarów znakowania. Drukarki cyfrowe bazują na kolorach CMYK, dlatego też kolory PANTONE, HKS, RGB i inne zostaną zamienione automatycznie na paletę CMYK, co może spowodować drobne różnice w barwach, na które nie mamy wpływu.
 7. GRAWEROWANIE i CIĘCIE LASEROWE
  Grawerowanie laserowe to metoda znakowania wykorzystująca wiązkę laserową. Sterowanie komputerowe pozwala precyzyjnie usunąć materiał z powierzchni grawerowanego przedmiotu. Lasery typu YAG i CO2, które pozwalają na wykonanie graweru na takich materiałach jak: metal, drewno, szkło, skóra, karton, tworzywa sztuczne, laminaty grawerskie i guma stemplarska.
 8. TAMPODRUK
  Metoda tampodruku polega na nakładaniu trwałej farby drukarskiej za pomocą miękkiego, gładkiego stempla zwanego tamponem na znakowany artykuł reklamowy. Oprócz farby itamponu potrzebna jest także specjalna maszyna (tzw. tamponiarka) i matryca, czyli metalowa płytka z wyrytym lub wytrawionym wzorem.
 9. TERMOTRANSFER
  Termotransfer to technika znakowania polegająca na termicznym wgrzaniu logotypu w dany materiał. Początkowo na specjalnym papierze transferowym przygotowywany jest logotyp, który następnie jest przenoszony na znakowaną powierzchnię przy użyciu prasy termicznej wytwarzającej wysoką temperaturę – 150-200°C.
 10. TERMOTRANSFER CYFROWY
  Termotransfer cyfrowy to technika znakowania polegająca na termicznym wgrzaniu logotypu przygotowanego za pomocą wydruku cyfrowego w dany materiał. Początkowo na specjalnym papierze transferowym przygotowywany jest logotyp, który następnie jest przenoszony na znakowaną powierzchnię przy użyciu prasy termicznej wytwarzającej wysoką temperaturę – około 150°C.
 11. TŁOCZENIE
  Technika znakowania polegająca na przeniesieniu wybranego wzoru z matrycy na produkt przy udziale dużego ciśnienia i wysokiej temperatury. Tłoczenie wykonywane jest zazwyczaj na wszelkiego rodzaju materiałach skórzanych, bądź skóropodobnych, a także tekturze i tworzywach. Tłoczenie można wykonać na sucho – odbijając jedynie samą matrycę w materiale, bądź za pomocą folii tzw. “color stamping” – najczęściej w kolorze złotym lub srebrnym. Matryca wykonywana jest w cenie przygotowalni.   
 12. WYPAŁ KALKI CERMICZNEJ
  Znakowanie za pomocą kalki ceramicznej polega na nałożeniu specjalnego papieru, na którym znajdują się obrazy (np. logotypy, napisy) na powierzchnię ceramicznego przedmiotu (np. kubka). Następnie zostaje ona wypalona w specjalnym piecu w temperaturze ok 800°C, dzięki czemu otrzymany produkt cechuje wysoka jakość wykonania oraz trwałość. Kolory farb są dobierane według wzornika Pantone.
 13. DOMING
  Doming (naklejka żywiczna) to technologia znakowania pozwalająca na uzyskanie efektu niemal trójwymiarowego obrazu. Polega na nałożeniu na kolorowy wydruk cyfrowy warstwy żywicy poliuretanowej, która dodaje kolorom wyrazistości i głębi obrazu. Warstwa żywicy ma także funkcje ochronne – logo zachowuje swoją barwę i jest odporne na uszkodzenia. Efekt końcowy jest bardzo estetyczny i efektowny. Podczas znakowania gadżetów metodą domingu możemy posłużyć się plikami wektorowymi lub skorzystać z wysokiej jakości map bitowych (rozdzielczość nie mniejsza niż 300 dpi) przy zachowaniu oryginalnych rozmiarów znakowania. Drukarki cyfrowe bazują na kolorach CMYK, dlatego też kolory PANTONE, HKS, RGB i inne zostaną zamienione automatycznie na paletę CMYK, co może spowodować drobne różnice w barwach, na które nie mamy wpływu. Folia pod doming wycinana jest przy użyciu plotera tnącego, dlatego też trzeba pamiętać o minimalnych przesunięciach noża podczas wycinania. Jeżeli chcemy uniknąć widoku białego tła wynikającego z koloru folii konieczne jest uwzględnienie 2 mm spadów w projekcie.
 14. FREZOWANIE CNC
   
 15. GIĘCIE TERMICZNE
 16. CIĘCIE TERMICZNE
 17. CIĘCIE PLOTEROWE